דף הבית >> תחומי האימון >> אימון קריירה שניה ושינוי מקצוע

אימון קריירה שניה ושינוי מקצוע

לעבוד הוא צורך קיומי של האדם. העבודה היא מקור פרנסה, מקום להתפתחות אישית ומקצועית, מקום להגשים בו חלומות, מקום לפנטזיות.

יש רגעים שזה רק מקור פרנסה, סתם מקום עבודה. באים, עושים מה שאומרים ובסוף החודש מקבלים שכר. השכר הוא אמצעי קיום ראשון במעלה לרוב המוחלט של בני האדם. באמצעות השכר ניתן לרכוש בריאות, השכלה,רכוש, מקצוע, פנאי ועוד.

לעיתים אנחנו עובדים במקום מסוים מספר שנים אך משהו שם לא נקי, משהו בפנים אומר אני רוצה לעשות משהו אחר. יש לי חלום שלא הגשמתי והוא ממש רחוק מהעבודה שאני עוסק/ת בה כיום.

שוק העבודה עובר תהליכים מרתקים וכחלק מכך, אנו והילדים שלנו ביתר שאת, בניגוד להורים שלנו, נחליף מספר עבודות במהלך חיינו. ,חלקנו ממש יחליף מקצוע אחד במקצוע אחר.

שינויים כאלה, בתחום התעסוקה, מתרחשים בשתי אפשרויות, או שהם נכפו עלינו - פיטורים,סגירת מקום עבודה, מצב רפואי חלילה, או שאנו יוזמים אותם -מיצינו, נמאס, לא מרגישים טוב במקום העבודה, רצון לצעוד את הצעד הבא ועוד.

מה יוצא לנו מזה
שינוי קריירה או שינוי מקצוע, הם בעיקר תהליכים מנטאלים/רגשיים ופחות טכנים. לעתים אנו טועים ונוטים לחשוב כי נחליט א' במקום ב' וזהו. מתחילים מחדש. אנו מבינים כי האדם מורכב יותר, החיים מורכבים יותר...

תהליך האימון האישי אותו אני מעביר מסייע לאנשים לבחור נכון. מחזק את הביטחון העצמי, מקנה כלים לקבלת החלטות ופותח בפני האדם הזדמנויות רבות שלא הכיר בעצמו. המסוגלות שלנו היא "מד הכושר" שלנו. שיפור המסוגלות לעשות דברים/להחליט הוא שיפור בכושר המנטאלי שלנו ומשם הדרך להצלחה קצרה יותר ויציבה יותר.

מה האפשרויות:
  • אימון אישי פרטי – ליווי אישי בן 8 מפגשים לכל אחת ואחד הרוצים לשנות קריירה או רוצים להיערך לפרישה בצורה נכונה ובטוחה והוא נועד לאדם הפרטי המגיע אליי בצומת הזו של חיו (כמובן מגיעות גם הרבה...)
  •  
  • סדנאות בחברות וארגונים - לעתים, חברות וארגונים יוזמים תהליכי רה-ארגון המשפיעים דרמטית על מצבת העובדים. יש ארגונים וחברות המקפידים להיפרד יפה, כפי שקלטו יפה את העובדים. סדנאות שינוי קריירה מתקיימות בחברות וארגונים ומותאמות לצרכים ולמשאבים של הארגון/חברה.
 

לקביעת פגישת היכרות 

תנו לעצמכם שעה במתנה
בואו לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות
כל הזכויות שמורות לעמי ויסברג 2018 ©  |  עיצוב אתר: Atar2b
©