ד"ר לדחיינות -קצת עליי ועל תפיסת האימון שלי

היי, תודה על שבחרתם להיכנס לאתר ולהכיר אותי

שמי עמי, נשוי למאיה ואנחנו הורים לשלושה ילדים, אופק הבכורה, ליהי ונדב.

במהלך השנים האחרונות אני מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם-להיגמל מדחיינות והצורך לשנות את המצב הקיים.
לעיתים יש צורך אך אין רצון, לעיתים יש רצון אך יש פחדים, יש חששות...
החששות מובילים לדחיינות.

הדחיינות מעסיקה אותי המון בתהליכי האימון
ככל שחלף הזמן הפכתי לדר' לדחיינות
אני מסייע להיגמל מדחיינות


בחרתי להקדיש את חיי לסייע לאחרים- אנשים כאנשים, בעלי עסקים, בעלי תפקידים, עובדים במקום עבודתם (הנחיית קבוצות) והרוצים בשינוי קריירה ותהליך הפרישה - להוביל את השינוי בחייהם ולהרגיש טוב, להרגיש שלמים עם עצמם ועם הבחירות שלהם בחיים.

אני רץ למרחקים ארוכים, מרתוניסט. אני שואב מהריצה המון כלים מנטליים לחיים. הריצה היא עבורי "תחנת הדלק של האושר הפנימי" שלי. שם אני מתמודד, שם אני חושב, שם אני צומח ומנצח, את עצמי. יש בה, בריצה ובספורט בכלל, הרבה כלים מנטליים שאני לוקח איתי לחיים

 

את רוב חיי הבוגרים הקדשתי לנתינה מסוג אחר, אני סא"ל במיל',27 שנות שירות בצה"ל, רובן שירות קרבי משמעותי בחיל הנדסה קרבית וחלקו האחרון של השירות מתאפיין בביצוע תפקידים משמעותיים במטה הכללי, בהם ראש ענף האבטחה וההתגוננות של צה"ל ומבקר בכיר לבניין הכוח ביחידת מבקר צה"ל.

בשירותי הצבאי הארוך, זכיתי להוביל אנשים רבים באתגרים לא פשוטים, אישיים וקבוצתיים. חלקו האחרון של השירות הצבאי התאפיין בשותפות מלאה לתהליכי קבלת החלטות בדרגים בכירים, הן במצבי לחץ וקושי והן באופן השוטף של ניהול מערכות גדולות, דילמות ניהוליות, היבטי תקציב, ניהול סיכונים לארגון, שינויים ארגוניים מורכבים, כולל צמצום בכוח אדם והתייעלות תפקודית.

בשמונה השנים האחרונות רכשתי ניסיון רב כמבקר פנים. במסגרת זו, הובלתי ביקורות משמעותיות מאוד, העוסקות בניתוח של נושאים מערכתיים מורכבים הן בהיבטי המבנה והארגון, הגדרות תפקיד, התייעלות וחסכון ועוד נושאים רבים ומגוונים.
בנוסף לכך, אני בעל תואר BA במדע המדינה, מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ובעל תואר MA במדעי החברה, מטעם אוניברסיטת בר אילן. אני יועץ לכלכלת המשפחה ומגשר. ההשכלה המגוונת מסייעת לי רבות בכל תהליכי האימון.

מדוע צריך אימון, מה תפקידו של המאמן 
כל אחת ואחד מאיתנו עובר שינויים בקריירה ובהתפתחות האישית. חלקם שינויים יזומים כמו קידום במקום עבודה, החלפת מקום עבודה, שינוי מקצוע ושינויים שבחרנו לעשות בעסק הפרטי.
חלקם של השינויים נכפה עלינו – הגעה לגיל פרישה וחיפוש אחר קריירה שנייה, פיטורים, קשיים בעסקים קטנים ושינוי במצב בריאותי. כל אלה הם שינויים פיזיים להם אנו נדרשים או שאנו רוצים לעשות. השינויים המרתקים ביותר הם אלה שאנחנו חולמים עליהם אך לא מעיזים לעשות. הפחדים המלווים שינויים אלה מייצרים אצלנו דחיינות לנוע קדימה.


האדם השלישי
בדרך כלל אנו רגילים לקבל עצות מהקרובים לנו. הם יקרים לנו, אנחנו חשובים להם והם ישמחו לסייע לנו. העניין הוא, שהסיוע של הקרובים לנו מתקבל בדרך כלל בהתנגדות שלנו, כי אנחנו לא אוהבים שאנשים המעורבים רגשית בחיינו מציעים לנו הצעות.
המאמן הוא האדם השלישי
אדם ללא מעורבות רגשית היודע לשלב אמפטיה ורגישות לאדם עימו הוא עובד בשילוב הקשבה ויכולות מקצועיות, לתת לאדם את הכלים להחליט ולהוביל שינוי שהוא רוצה או נדרש לבצע

האימון עוסק בהעלאת החוסן המנטאלי של האדם ושיפור המסוגלות והיכולת לבצע את מה שהוא אומר שהוא רוצה לעשות.

חוסן מנטלי מאפשר גמילה מדחיינות ומעבר לעשייה
 
הספורט האהוב עליי הוא הריצות הארוכות. מעבר להישגיות הספורטיבית והבריאותית אני שואב מכך המון כלים לנחישות והשגת מטרות אישיות הנוגעות לפן המנטאלי כמנוע מרכזי לאתגר הפיזי.
אני מתחייב לרוץ אתכם את המרתון שלכם ,יד ביד עד להשגת המטרות האישיות של כל אחת ואחד מכם, הן בחדר האימון והן במהלך הדרך.
את המטרות אתם תקבעו ויחד נבנה תוכנית לצמיחה אישית המתאימה רק לכם.

בין לקוחותי

 

לקביעת פגישת היכרות 

תנו לעצמכם שעה במתנה
בואו לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות
כל הזכויות שמורות לעמי ויסברג 2018 ©  |  עיצוב אתר: Atar2b
©