פיתוח מנהלים בחברות וארגונים ופיתוח עסקי - שיפור אפקטיביות

אם תשאלו מנכ"לים של חברות וארגונים שונים מה עושה את ההבדל בין חברה מצליחה ומתפתחת לבין חברה מדשדשת וקורסת הם יתנו לכם תשובה אחת בלבד - האנשים. האנשים המרכיבים את הנהלת הארגון/חברה, דרגי ניהול כפיפים והעובדים הם סימן ההצלחה לכל אלה.

קחו לדוגמה חברה יצרנית. הכל מדיד בחברות זו. יש תוכנית עסקית ברורה, יש מערכות לניהול הייצור והמלאי, יש מערך שיווק, יש אנשי מכירות יש הכל. חוץ מדבר אחד- זה לא עובד. במרבית המקרים (ממש הרוב המוחלט) סיבות הייסוד לחוסר אפקטיביות של חברה או ארגון היא יחסי עבודה לא תקינים, העדר הגדרות תפקיד ופערים נוספים בקשר בין-אישי אשר מובילים בקלות יתרה לירידה במכירות/תפוקות.

הנעת עובדים, אתגרים תקשורתיים מול עובדים ושותפים לחברה ולהנהלת הארגון הם אתגר מורכב שניתן לשפר בו ביצועים באופן ניכר.
האימון העסקי לחברות וארגונים מסייע למנהלים הן ברמה האישית – שיפור ביכולת קבלת החלטות, שיפור ביחסי העבודה בתוך החברה וביחסי הגומלין עם גופים וחברות איתם מתקיימים קשרים עסקיים  – ובמקביל לכך שיפור ניכר ביחסי הגומלין ותפוקות העובדים בתוך החברה או הארגון.

מה אני מביא לתהליך האימון:


נסיון רב בליווי בתי עסק, חברות וארגונים. ליווי תהליך פיתוח מנהלים בדילמות שונות הקשורות לתקשורת בין בעלי תפקידים, הנעת כפופים, שיפור האפקטיביות ומנהיגות
ניסיון רב שנים בניהול בארגון גדול ומורכב כצה"ל (בהקשר זה, ברמה הניהולית , הפיקוד העליון של צה"ל אינו שונה מהנהלת חברה גדולה (למרות הזיקה הביטחונית). אני מביא ניסיון עשיר כמבקר פנים וביצוע ביקורות נושאיות על תהליכים שלמים ומורכבים במערכת הביטחון ובתעשיות הביטחוניות. ידע ושימוש בכלים לניהול סיכונים המאפשרים להנהלות לקבל החלטות בצורה מושכלת ומאות אלפי שעות של התמודדות עם יחסי אנוש הן בין קולגות, הן בין בכירים והמון המון כפופים. לניסיון הזה אני מצרף מתודות אימון מוכחות המאפשרות לכל גוף עסקי, חברות, ארגון ממשלתי, עמותות ועוד לשפר תהליכים ולהגיע לתוצאות טובות יותר.

תהליך האימון כולל:

  • תיאום ציפיות מול בעלים/מנכ"ל
  • ביצוע אבחון מקדים לתהליך האימון
  • סדנת פיתוח מנהלים - תהליך מרתק של צמיחה מתוך אימון משותף בין קבוצת מנהלים
  • אימון לצוותי עבודה  (מנהלי דרג הביניים) שהוגדרו ע"י הנהלת החברה או ארגון
  • אימון וליווי אישי לבעלי תפקידים בחברה או ארגון - לדוגמה , אימון וליווי אישי למנהל/ת מחלקה/חטיבה חדשים
  • הרצאות וסדנאות לפורשים מהארגון וליווי לקראת החלום הבא
בין לקוחותי
משרד ראש הממשלה
מלון אלכסנדר ת"א
נציבות שירות המדינה
חברת בניה
חברת ניהול סיכונים
 

לקביעת פגישת היכרות 

תנו לעצמכם שעה במתנה
בואו לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות
כל הזכויות שמורות לעמי ויסברג 2018 ©  |  עיצוב אתר: Atar2b
©